Akční nabídka

Nápravová váha KERN VHP 6T-3

Kód zboží: 002 1303011

Váživost do 6000kg dílek 5kg | rozměr plošiny 900 x 500 mm

Výrobce: KERN
Skladem u dodavatele
157 300 Kč
130 000 Kč bez DPH
Koupit
  • Informace o produktu
  • Alternativní produkty
  • Hodnocení
  • Máte dotaz?

Technické parametry

Maximální váživost: 6000 kg
Dílek (d) / přesnost: 5 kg
Způsob kalibrace: Externí
Rozměr plošiny: 900 x 500 x 35 mm
Napájení: Akumulátor
Funkce váhy: Vážení, tárování, přepínání jednotek váhy
Jednotky vážení: kg, t
Přípustná teplota prostředí: -40 °C - 70 °C
Provedení (materiál): Kov
Výrobce: KERN
Hmotnost balení: 65kg

Váhy pro kontrolu zatížení náprav a kol představují ideální řešení mobilního vážení nákladních automobilů, přívěsů, malých letadel atd.

Mobilní nápravové váhy se často uplatní při orientačních měřeních zejména na staveništích, při sklizni v zemědělství, nebo v oblasti dopravní kontroly, aby nedocházelo k přetěžování vozidel. Když se při této kontrole objeví nápadné odchylky, může se provést druhé měření na úředně ověřené váze pro vozidla.

Mobilní nápravové váhy nevyžadují nákladnou instalaci a dokonale splňují požadavky na mobilitu díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti.

Za pomoci přehledného softwaru váhy je pomocí nápravových vah KERN možné rychle a pohodlně vážit jednotlivé nápravy jednu po druhé. Je možné zobrazit a vytisknout zatížení jednotlivých kol zatížení nápravy a celkovou hmotnost vozidla .

Alternativně umožňuje inovativní konstrukce vyrovnávacích plošin v případě náprav umístěných těsně u sebe změřit zatížení obou náprav zároveň a sečíst. Tato dvojitá konstrukce se doporučuje i pro vozidla nebo přívěsy s mimořádně velkými koly.

Modulární konstrukce vah KERN VHP poskytuje mnoho možností kombinací a umožňuje rychlé přizpůsobení se situaci.

Charakteristika :

• Mobilní nápravová váha k rychlé kontrole hmotnosti vozidel. Prostorově úsporná a cenově příznivá. Ideální pro mobilní policejní nebo celní kontroly, na skládkách odpadu, ve štěrkovnách, bioplynových stanicích atd.

•  Ovládací jednotka s integrovanou tiskárnou a dobíjecí baterií v pevném polstrovaném přepravním kufru. 4 rychlospojky k připojení až 4 vážících plošin. Naměřené hodnoty jednotlivých plošin se mohou zobrazovat a odesílat jednotlivě nebo souhrnně

• Vážící plošina (deska pro měření zatížení kol) s extrémní tuhostí v ohybu díky velké tloušťce materiálu. Obzvlášť plochá konstrukce, pouze 35 mm. Úchyty k upevnění ramp a distančních plošin na obou stranách. Díky tomu je váha rychle rozšířitelná
- 2 pojezdové válečky a 2 úchyty k pohodlnému přemisťování vážící plošiny
- 6 vážících článků vyrobených z hliníku potaženého silikonovou vrstvou, třída krytí IP65


 

Poslat dotaz na produkt Nápravová váha KERN VHP 6T-3