Akční nabídka

Chytré vážení u Vás doma

Osobní váha Shape Sense Connect 200 od značky Soehnle: Precizní tělesná analýza a více

Moderní osobní váhy dnes nabízejí mnohem více než jen měření hmotnosti. Jednou z takových pokročilých vah je Shape Sense Connect 200 od značky Soehnle, která poskytuje precizní individuální tělesnou analýzu (BIA) a nabízí řadu funkcí, které vám pomohou sledovat a zlepšovat vaše zdraví a kondici.

Individuální tělesná analýza (BIA)

Tato váha je vybavena technologií bioelektrické impedance (BIA), která umožňuje přesné měření tuku, vody a svalstva v těle. To vám dává mnohem komplexnější pohled na vaše tělesné složení než klasická váha. Díky těmto informacím můžete lépe sledovat svůj pokrok při snižování tělesného tuku nebo budování svalů.

Atletický mód pro aktivní sportovce

Pro aktivní sportovce je Shape Sense Connect 200 ideální volbou. Tato váha umožňuje precizní určení požadovaných denních kalorií (cal), což je klíčové pro správnou stravovací a tréninkovou rutinu. S tímto režimem můžete lépe plánovat svůj jídelníček a tréninkový program, abyste dosáhli svých cílů.

Zobrazuje BMI a další hodnoty

Shape Sense Connect 200 také zobrazuje BMI (Body Mass Index), což je další důležitý ukazatel vašeho zdraví. Můžete si tak rychle ověřit, zda se nacházíte v zdravém rozmezí. Všechny naměřené hodnoty, včetně tuku, vody, svalstva, a dalších, jsou ihned zobrazeny na extra velkém a snadno čitelném světelném displeji s číslicemi o velikosti 4,5 cm.

Extra nosnost a paměť pro více osob

Tato váha má extra nosnost až 200 kg, což ji činí vhodnou pro všechny uživatele. Navíc má paměť až pro 8 různých osob, což z ní činí ideální volbu pro rodiny nebo spolubydlící. Každý uživatel si může uchovávat své měření a sledovat svůj pokrok dlouhodobě.

Připojení k aplikaci a fitness aplikacím

Váha Shape Sense Connect 200 není jen o samotném měření. Má také možnost spojení s mobilní aplikací, která vám graficky znázorní všechny naměřené hodnoty a umožní vám sledovat pokrok v čase. Tato aplikace zobrazí rozdíl oproti minulému vážení a dokonce i rozdíl mezi skutečnou a požadovanou hmotností, což může být velmi motivační.

Snadné použití a ochrana údajů

Shape Sense Connect 200 je navržena tak, aby byla snadno použitelná a intuitivní. Stačí na ni stoupnout a měření proběhne rychle a spolehlivě. Navíc, pokud se obáváte o ochranu svých dat, můžete mít klidnou mysl, protože tato váha nabízí plný přístup k datům a zajišťuje ochranu vašich osobních údajů.

Kompatibilita s Apple (iOS) a Android

Váha Shape Sense Connect 200 je kompatibilní s mobilními zařízeními běžícími na operačních systémech Apple iOS i Android. To znamená, že si můžete synchronizovat data s vaším smartphonem nebo tabletem a mít tak své informace vždy při ruce.

Celkově lze říci, že osobní váha Shape Sense Connect 200 od značky Soehnle je skvělým nástrojem pro všechny, kdo chtějí pečovat o své zdraví a kondici. S precizní tělesnou analýzou, atletickým režimem, extra velkým displejem a mnoha dalšími funkcemi je tato váha skvělou investicí do vašeho zdraví.

Zákazníci kupujíci toto zboží zakoupily také