Akční nabídka

Nová váha KERN pro přesné vážení v každém prostředí

Pro firmy a laboratoře, které potřebují spolehlivý nástroj pro vážení s vysokou přesností, přichází společnost KERN s novou váhou, která splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Tato váha ideálním řešením pro širokou škálu odvětví od průmyslového vážení po laboratorní účely.

S třídou přesnosti II a interní kalibrací je zajištěno, že výsledky vážení budou konzistentní a spolehlivé.

Váha nabízí širokou škálu funkcí, včetně vážení, tárování, počítání kusů, procentního vážení a limitního vážení. S možností volby jednotek vážení, je tato váha flexibilní a přizpůsobí se vašim potřebám.

Díky komunikačnímu rozhraní RS232, USB, ethernet a možnosti WiFi/Bluetooth je možné snadno přenášet data a integrovat váhu do vašeho provozního systému. Při přípustné teplotě prostředí od -10°C do 40°C a přípustné vlhkosti prostředí 80% je tato váha ideální pro širokou škálu pracovních prostředí.

Váha má možnost napájení buď adaptérem, nebo bateriemi, což zajišťuje flexibilitu v používání a umístění.

S touto novou váhou od společnosti KERN budete mít jistotu přesných a konzistentních výsledků ve vašem každodenním měření. Nechte vaše vážení na nás a získejte klid s vědomím, že máte k dispozici nástroj, na který se můžete spolehnout.

Zákazníci kupujíci toto zboží zakoupily také