Akční nabídka

OHAUS Scout STX

OHAUS rozumí důležitosti spolehlivé přesnosti, což se odráží ve všech produktech, včetně přenosné váhy Scout STX s režimem kontrolního vážení. Tato všestranná a kompaktní váha nabízí impozantní škálu funkcí a přesto je překvapivě jednoduchá na ovládání a začlenění do vašeho pracovního procesu.

Pokročilé funkce s uživatelsky přívětivým designem

Přenosné váhy OHAUS Scout STX jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různorodým požadavkům široké škály odvětví. Tyto váhy kombinují spolehlivě přesné výsledky s uživatelsky přívětivými funkcemi a kompaktní velikost s odolnou konstrukcí, což z nich činí jedny z nejvšestrannějších vah na trhu.

Přenosné váhy Scout STX nabízejí vysoké rozlišení a jednoduché ovládání díky velkému intuitivnímu dotykovému displeji s barevným zobrazením. Jejich rychlá stabilizace během jedné sekundy zvyšuje produktivitu. Integrovaný systém ochrany proti přetížení chrání váhu v náročných prostředích.

Kompaktní velikost umožňuje snadnou integraci a snadné skladování. Rozšířené možnosti konektivity zahrnují rozhraní USB a RS232 pro snadný přenos dat a připojení k počítačům, tiskárnám a dalším zařízením.

Váhy Scout STX mohou být napájeny standardním síťovým adaptérem nebo bateriemi, což umožňuje flexibilitu. Jsou odolně konstruovány s nerezovou plošinou odolnou proti korozi, aby odolaly náročným průmyslovým prostředím a zajišťovaly dlouhodobý výkon.

Přenosné váhy Scout STX nabízejí všestrannost a spolehlivost, které vám pomohou splnit vaše potřeby s jistotou. S přenosnými váhami Scout STX ve vaší výrobě můžete počítat s přesnými výsledky.

Zákazníci kupujíci toto zboží zakoupily také