Akční nabídka

CAS

" Vážíme svět "

Společnost CAS je předním dodavatelem elektrických vah na korejském trhu. S více než 70% podílu na trhu, získaných během 17ti leté historie, exportuje společnost CAS své produkty do více něž 100 zemí po celém světě. CAS výrobky mají mezinárodní schválení jako např.: OIML, NTEP, TUV, CSA, NSC, vlastní ověřování a jiné.

"Vážíme svět" není jen firemní slogan. Tím, že společnost poskytuje vysoce kvalitní komponenty a vážní produkty, obchodní váhy a průmyslové vážící systémy, to vše za konkurenceschopné ceny a kompletním poprodejním servisu a podpoře, "vážíme svět" je primární zaměření a závazek k inovaci a technologiím.

Pobočky v Rusku a USA mají kompletní servisní a prodejní zázemí, stejně jako produkty společnosti v Turecku a výrobní zařízení v Číně.

Logo CAS zachycuje dynamickou firemní image založenou na vizi a úspěchu jako globální společnosti vážení. Dle anglické abecedy byl CAS vyjádřen rozměrově, symbolizující spolehlivost a kreativitu a zároveň slogan "Přijít a uspět" implikuje skok z oblasti podnikání a úspěch podnikání. Modrá barva CAS definuje firemní transparentnost a poctivost k vážení.

Produkty výrobce