Akční nabídka

ISHIDA

" Tradice od roku 1893 "

ISHIDA od založení v roce 1893, jako první japonský soukromý výrobce vážících zařízení, přispěla společnosti prostřednictvím pokročilé technologie vážení spolu s vývojem japonské ekonomiky a průmyslové technologie. V posledních letech společnost Ishida rozšířila rozsah podnikání o oblasti balení, kontroly a zobrazovací technologie kromě tradičních vážících zařízení a v současné době nabízí produkty, které poskytují spolehlivost a spokojenost zákazníků ve více než sedmdesáti zemí v Evropě, Asii, Oceánii, Severní a latinské Americe, Středním Východu a Africe, s cílem zajistit jednotnou kvalitu produktů a služeb pro všechny uživatele na celém světě.

Regionální výrobní zařízení se nachází ve Velké Británii, Koreji, Číně a Brazílii, a prodejní kanceláře a servisní centra po celém světě. Kromě toho, důležitá zařízení jsou spojena pomocí virtuální privátní sítě (VPN) k vytvoření tržně orientovaných systémů, v nichž jsou informace sdíleně nashromážděny a přizpůsobeny, aby vyhovovaly potřebám zákazníka.

Ishida má za cíl rozvíjet kvalitu světové třídy a špičkové světové technologie, a bude i nadále neustále usilovat o dokonalost.

Produkty výrobce