Akční nabídka

OHAUS

" Splňujeme nejvyšší standardy kvality "

Od roku 1907, společnost OHAUS vyrábí váhy pro laboratorní, průmyslové a speciální trhy po celém světě. Sídlí v Parsippany v New Jersey, jinak má pobočky po celé Evropě, Asii a latinské Americe.

Rozvíjí a zlepšují váhy, analyzátory vlhkosti a analytické nástroje, aby se jejich produktové portfolio skládalo z produktů, které jsou moderní, hospodárné a snadno použitelné.

Po více než století, je jméno OHAUS spojováno se synonymem vysoké kvality a odolnosti mechanických a elektronických vah a analyzátorů vlhkosti, které splňují vážení potřebné pro každý průmysl.

Důmyslná a praktická metodika společnosti OHAUS je vidět ve všech jejich výrobcích a službách, poskytující výhody, které zlepšují přednost a kvalitu práce svých zákazníků.

Produkty OHAUS jsou navrženy a testovány tak, aby byly v souladu s různými mezinárodními předpisy pro elektromagnetickou kompatibilitu, bezpečnost výrobků a legální metrologii. Soulad je zajištěn tím, že výsledky testů z akreditované testovací agentury odpovídají označení výrobku.

Produkty výrobce